Hakkımızda - Plusmix Resmi Web Sitesi | Beton Santralleri | Ankara - Türkiye

Hakkımızda

Plusmix  Ankara Kahraman Kazanda 3000m2 üretim tesisinde talaşlı imalat ve silo imalatında bünyesine alarak daha geniş tabanlı hizmete devam etmektedir.

Faaliyetlerini iş ve inşaat makineleri imalatı ile başlayan Plusmix Beton Santralleri sektörün bir çok kuruluşuna beton santrali üretmeye başlamış, önemli tecrübeler kazanmıştır. ISO 9001 Kalite Güvence Sistem belgesine sahip olan Plusmix Beton SantralleriGOST sertifikası ile sürekli kendisini geliştirmeyi ve beton santrali imalat ve kurulumunda profesyonelleştirmeyi hedeflemiştir.

Tasarım, parça imalat ve temini, komple üretim kalitesi ve işçilik, montaj, çalıştırma, eğitim ve satış sonrası teknik servis hizmetlerindeki kalitesi ile müşteri odaklı çalışma anlayışı Plusmix Beton Santrali isminin ülkemiz sınırlarını asmasını sağlayacaktır. Irak hükümetiyle yapılan yeni anlaşmalar ve Azerbaycan ile yapılan anlaşmalarla yoğun çalışma temposuna girmemiz, hızlı bir şekilde sektör de ilerleme imkanını bize vermiştir.

Plusmix Beton Santralleri üretim çeşitli aşamalarla son derece titiz çalışmalar sonucu gerçekleştirilir. Onaylanan müşteri talepleri proje bölümüne aktarılır uzman proje ekibi tarafından siparişler için tasarım çalışmaları yapılır, teknik hesaplar ve imalat çizimleri tamamlanır.

Üretim süreci; Kaynaklı imalat, Talaslı imalat, boya ve otomasyon sistemi olmak üzere dört temel gölümünden oluşur. Plusmix Beton Santrallerinde üretim kalitesi, tamamen sertifikalı kaynakçılar tarafından yapılan kaynaklar ile kumlama sonrası titizlikle yapılan boyama işlemi, her türlü beton üretiminde yüksek verim ve istenilen kalitedeki karışım alınacak şekilde tasarlanmış tek veya çift milli mikserler ve SIEMENS teknolojisinin kullanıldığı otomasyon sistemi ile sağlanır. SIEMENS otomasyon sistemi ile makismum kapasitede oldukça yüksek tartı ve dozaj hassasiyetleri elde etmek mümkündür. Dört temel aşamada imalatı tamamlanarak sevke hazır hale gelen santral deneyimli ekibimiz tarafından müşterilerimizin sahalarına ulaştırılır, kurulumu yapılır ve testleri yapılır, operatör eğitimleri verilerek teslim edilir.

Beton Santralini “komple bir üretim tesisi/beton fabrikası” olarak kabul eden PLUSMİX Beton Santralleri; AR-GE ve Mühendislik çalışmalarını kaliteli beton santrali imalat ve kurulumuna odaklamıştır. Müşterilerine en kaliteli beton santralini teslim etmeyi ve tam müşteri memnuniyetini hedefleyen PLUSMİX müşterilerine gereken tüm teknik hizmetleri vermeyi ilke edinmiştir. Müşteri memnuniyeti ve satış sonrası desteğin, kalıcılık ve başarı konusunda en önemli faktör olduğunun bilincinde olan Plusmix Beton Santralleri, imalatını yaptığı beton santrallerinin tasarım ve montajının yanı sıra, gerekli tüm teknik servis ve bakım hizmetlerini 7 gün 24 saat kesintisiz olarak müşterilerine sunmaktadır.

Özellikle son yıllarda yaptığı ihracat atağı ile Türk sanayisinin önde gelen firmalarından biri olmayı hedefleyen Plusmix Beton Santralleri yeni transfer ettiği uzman kadrosu, her geçen gün gelişen teknolojisi ve sınırsız hizmet anlayışı ile yakın zamanda sektöründe dünya lideri olmayı amaç edinmiştir.

yardıma mı ihtiyacınız var?

Markamız ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.